ג’יפ גרנד צ’ירוקי L

דור חמישי מפנק ל SUV המצליח ביותר של JEEP

ג’יפ גרנד צ’ירוקי כל חדש עושה רעידת אדמה בעולם רכבי הפנאי שטח המפוארים. הדור החמישי של רכב הפנאי מבית JEEP, לוקח את כל היתרונות המובנים של הדגם ועולה קומה בכל האמור באיכות הכללית, חווית המשתמש, מערך טכנולוגי ועתה גם בזכות גרסה L עם בסיס הגלגלים הארוך מקום ל-7.

הדור הכל חדש של ג’יפ גרנד צ’ירוקי מציע לראשונה גם גרסת מרכב ארוכה, L, עם 7 מושבים. זה אפשרי בזכות פלטפורמה חדשה עם בסיס גלגלים ארוך של 309 ס”מ ומרכב באורך 520 ס”מ היוצרים חלל פנימי נדיב מאד לנוסעים.

הכוח מגיע מיחידת הנעה מוכרת ומוכחת: v6 פנטאסטאר זוכה הפרסים המפיק 290 כ”ס ו-35 קג”מ. המנוע החלק והחזק מוריד את הכוח למערכת הנעה כפולה משוכללת דרך תיבת הילוכים אוטומטית עם 8 הילוכים, פיקוד ידני וכמה מצבי נהיגה שונים, בהתאם לבחירת הנהג.

אפשר לבחור מבין ארבע רמות אבזור שונות: Laredo, altitude, limited ו-overland. מנעד האבזור הרחב מאפשר לבחור את הגרנד צ’ירוקי המתאים ביותר לצרכים ולתקציב. מריפודי בד מהודרים של גרסת Laredo ועד לריפודי עור נאפה ומושבים מחוממים ומאווררים עם הזחה חשמלית וזיכרונות בחבילות האבזור הבכירות.

כל רמות האבזור מציגות דרגת בטיחות גבוהה ביותר עם 7 כריות אוויר, תיקון סטיה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית ומערכות בטיחות וסיוע אקטיביות לנהג.

בין אם זה בעיר, בכביש הפתוח או אפילו בשטח. ג’יפ גרנד צ’ירוקי החדש ממשיך את האגדה. הפעם גם עם 7 מושבים.

המחיר שלנו

החל מ- 2,790 ש"ח בחודש

איילון מוטורס מומחים בפתרונות מימון וליסינג! לפרטים נוספים צרו קשר

*המחיר החודשי המוצג כפוף למקדמה (אלא אם צויין ‘ללא מקדמה’) ולתשלום בסוף תקופת המימון. בכפוף לאישור הגוף המממן. המחיר אינו כולל אגרת רישוי ותוספות. זמינות הרכבים למסירה מיידית משתנה על בסיס יומי ובהתאם למלאי החברה. המחיר המוצג עשוי להשתנות עקב שינויי ריבית תקופתיים, המחיר הסופי ייקבע בהתאם לריבית הנקובה ביום רכישת הרכב. ייתכנו שינויים קלים במפרט בהתאם למועד ההזמנה או לרמת הגימור. מפרט זה אינו מהווה מצג מחייב, התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם בהקדם

קבלו הצעת מחיר עבור

ג’יפ גרנד צ’ירוקי L