אודות

מי אנחנו

איילון מוטורס היא החברה הראשונה בישראל בעלת רישיון לייבוא מקביל של כלי רכב חדשים. באיילון מוטורס תמצאו מגוון דגמים ומותגים: טויוטה, ג’יפ, מרצדס, הונדה, סקודה, שברולט, אאודי ועוד במחירים נוחים, טרייד אין משתלם, תנאי מימון מעולים ואספקה מיידית. כל הרכבים הנמכרים באיילון מוטורס חדשים (00 בעלים קודמים) ובאחריות יצרן מלאה!

איילון מוטורס החלה לפעול בשנת 2010 לקבלת רישיון ייבוא, בעקבות ההחלטה ההיסטורית של משרד התחבורה על פתיחת שוק הרכב לייבוא מקביל במטרה להגביר את התחרות בענף ולהוזיל את המחירים לצרכן. החברה זיהתה את ההזדמנות העסקית הנדירה ויצאה לתהליך יסודי וממושך של חתימת הסכמי יבוא עם משווקים מורשים בחו”ל והקמת מערכי יבוא, מכירה ושירות, תוך עמידה קפדנית בכל הדרישות המחמירות של משרד התחבורה.

במאי 2013 הושק אולם התצוגה המפואר הראשון של איילון מוטורס בבית אמפא שבאזור התעשייה של הרצליה פיתוח במעמד שר התחבורה ובכירי הענף, והלקוחות הראשונים קיבלו את מפתחות רכבם החדש ביבוא מקביל.

איילון מוטורס מייבאת מגוון רחב של דגמים ומותגים אשר זוכים לפופולריות רבה אצל הצרכן הישראלי, עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, אמינות, חדשנות ובטיחות, ומספקים תמורה מלאה למחיר.

היבואן המקביל הראשון בישראל

מה זה יבוא מקביל?

יבוא מקביל הוא תהליך יבוא הנעשה באמצעות יבואן העומד בדרישות החוק המחמירות של מדינת ישראל ומאושר על ידה. הרכבים איילון מוטורס מיובאים ממשווק מורשה של היצרן באירופה וארה”ב. באופן טבעי היבוא המקביל מגביר את התחרות, מה שמוביל לעלויות נמוכות משמעותית.
בשורה התחתונה היבוא המקביל חוסך לא מעט כסף!

רפורמת הייבוא המקביל
עד לאחרונה נשלט שוק הרכב בישראל בידי מספר מצומצם של יבואני רכב שנהנו מבלעדיות מוחלטת, ולכן סבל מהיעדר תחרות אמיתית. רפורמת הייבוא המקביל, שהושקה ע”י משרד התחבורה בשנת 2010, מאפשרת ליבואנים שהוכיחו איתנות פיננסית ועמדו בדרישות המשרד, לייבא כלי רכב חדשים העומדים בתקינה הישראלית.

איילון מוטורס היא החברה הראשונה בישראל שקיבלה רשיון יבוא מקביל.

הכוח עובר לצרכן
הצרכן הרוכש רכב חדש באיילון מוטורס נהנה ממחיר תחרותי וממגוון רחב של דגמים, תוספות ואבזור בהתאם לצרכיו, לתקציבו ולטעמו האישי.

מחיר אטרקטיבי
איילון מוטורס נהנית מגמישות רבה בבחירת הדגמים ומעלויות תקורה נמוכות, ויכולה להגיב במהירות ולנצל הזדמנויות עסקיות ברחבי העולם. בזכות יתרונות אלה נהנה הצרכן הישראלי מחופש בחירה רחב ומתנאים אטרקטיביים לרכישת רכב חדש.

יותר מגוון, יותר איבזור
איילון מוטורס מציעה דגמים שחלקם אינו מיובא לישראל ע”י היבואן הרשמי מסיבות שונות, עם מגוון רחב של תוספות ואביזרים לפי בחירת הצרכן.

שירות ויחס אישי
 כחברה הראשונה בישראל ליבוא מקביל- אנו מחויבים לשירות ויחס אישי ללקוחות שלנו. אנו מאמינים שלקוח מרוצה הוא לקוח חוזר.

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם בהקדם