לוגו איילון מוטורוס

מי אנחנו

איילון מוטורס היא החברה הראשונה  בישראל בעלת רישיון לייבוא מקביל של כלי רכב חדשים, המציעה לצרכן הישראלי מגוון דגמי פורד, BMW, טויוטה ומרצדס  במחירים תחרותיים ובאבזור ייחודי, עם איכות ואחריות מלאה.
איילון מוטורס החלה לפעול בשנת 2010 לקבלת רישיון ייבוא, בעקבות ההחלטה ההיסטורית של משרד התחבורה על פתיחת שוק הרכב לייבוא מקביל במטרה להגביר את התחרות בענף ולהוזיל את המחירים לצרכן. החברה זיהתה את ההזדמנות העסקית הנדירה ויצאה לתהליך יסודי וממושך של חתימת הסכמי יבוא עם משווקים מורשים בחו”ל והקמת מערכי יבוא, מכירה ושירות, תוך עמידה קפדנית בכל הדרישות המחמירות של משרד התחבורה.
בחודש מאי 2013 הושק אולם התצוגה המפואר של איילון מוטורס בבית אמפא שבאזור התעשייה של הרצליה פיתוח  במעמד שר התחבורה ובכירי הענף, והלקוחות הראשונים קיבלו את מפתחות רכבם החדש.
איילון מוטורס מייבאת כיום בעיקר את דגמי פורד,לינקולן אשר זוכים לפופולריות רבה אצל הצרכן הישראלי, עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, אמינות, חדשנות ובטיחות, ומספקים תמורה מלאה במונחי Value for Money.

חובה לצפות לפני שרוכשים רכב חדש.

מה זה יבוא מקביל?

יבוא מקביל קיים במדינות רבות בעולם ומציין יבוא רכב חדש מהיצרן (0 בעלים, 0 ק”מ) שלא באמצעות היבואן הרשמי. מדובר בדגמים חדישים שנרכשים ממשווק מורשה של היצרן בארה”ב או באירופה, בתנאים אטרקטיביים ביותר.

רפורמת הייבוא המקביל: עד לאחרונה נשלט שוק הרכב בישראל בידי מספר מצומצם של יבואני רכב שנהנו מבלעדיות מוחלטת, ולכן סבל מהיעדר תחרות אמיתית. רפורמת הייבוא המקביל, שהושקה ע”י משרד התחבורה בשנת 2010, מאפשרת ליבואנים שהוכיחו איתנות פיננסית ועמדו בדרישות המשרד, לייבא כלי רכב חדשים העומדים בתקינה הישראלית.

הכוח עובר לצרכן
הצרכן הרוכש רכב חדש באיילון מוטורס נהנה ממחיר תחרותי וממגוון רחב של דגמים, תוספות ואבזור בהתאם לצרכיו, לתקציבו ולטעמו האישי.

מחיר אטרקטיבי: איילון מוטורס נהנית מגמישות רבה בבחירת הדגמים ומעלויות תקורה נמוכות, ויכולה להגיב במהירות ולנצל הזדמנויות עסקיות ברחבי העולם. בזכות יתרונות אלה נהנה הצרכן הישראלי מחופש בחירה רחב ומתנאים אטרקטיביים לרכישת רכב חדש.

יותר מגוון, יותר איבזור: איילון מוטורס מציעה דגמים שחלקם אינו מיובא לישראל ע”י היבואן הרשמי מסיבות שונות, עם מגוון רחב של תוספות ואביזרים לפי בחירת הצרכן.

רכב בהתאמה אישית: רק באיילון מוטורס יכול הצרכן להזמין רכב במפרט ייחודי ועם תוספות שונות בהתאם לבחירתו.
אחריות מלאה של היצרן: עפ”י תקנות משרד התחבורה ודרישות היצרן, היבואן הרשמי מחויב לספק שירות גם לדגמים שלא יובאו על ידו ולעמוד בתנאי האחריות הבינלאומית של היצרן, לרבות טיפולים שוטפים, תיקונים ובמקרה הצורך גם קריאות יזומות לתיקון (Recall).

שירות ויחס אישי: כחברה המייבאת מספר מצומצם של דגמים וכלי רכב, כל לקוח זוכה ליחס אישי, תשומת לב והתחשבות בצרכיו ובטעמו. לכל שאלה או בעיה, ניתן לפנות ישירות אל מנכ”ל החברה ולקבל מענה מהיר ומפורט.