פורד מוסטנג ECOBOOST צורה חדשה

דגם הספורט העצמתי והאייקוני של מוסטנג בעיצוב עדכני!

פורד מוסטאנג היא סמל – לא רק מכונית. סמל לחופש, הנאה מנהיגה ועצמאות. מכונית שהחלה את דרכה בשנות ה-60′ והפכה להצלחה מסחררת בין לילה עם יותר מ-10 מיליון יחידות שעלו על כבישי העולם וכיכבו בעשרות סרטים ומסלולי מירוצים ברחבי העולם. פורד מוסטאנג היא מכונית השרירים האייקונית בדור כל חדש ומלהיב מתמיד.

עם 350 כ”ס המגיעים ממנוע טורבו-בנזין מתקדם וכ-48 קג”מ כוח לא חסר. השליטה בעוצמה הזו מגיעה מתיבת הילוכים אוטומטית עם 10 הילוכים המזרימה את הכוח לגלגלים האחוריים. שם מאחור מנצל המוסטאנג החדש מערכת מתלים מתקדמת מסוג רב-חיבורי המבטיחה רמות חדשות של אחיזה, בטיחות, נוחות והתנהגות כביש מלהיבה. בנוסף, יש למוסטאנג מערכות ייחודיות המיועדות לשיפור הזינוק מהמקום, מצבי היגוי משתנים ואפילו אפליקציה לשיפור הביצועים על מסלול המירוצים.

מוסטאנג זה גם אבזור נוחות עשיר וזה כולל פנסי LED מלאים לפנים ומאחור, החלפת אורות אוטומטית, כניסה והתנעה ללא מפתח, ממשק מולטימדיה מתקדם 12.3 אינץ’ וגם חבילת אבזור חיצונית ספורטיבית המוסיפה למראה הדינאמי ולא תשאיר אף אחד אדיש למראה.

חבילת הבטיחות כוללת 6 כריות אוויר, תיקון סטיה מנתיב, בלימת חירום אוטונומית וניטור שטחים מתים. זאת לצד בקרת יציבות ומשיכה, דיפרנציאל אחורי מוגבל החלקה ועוגנים למושבי בטיחות לילדים.

פורד מוסטאנג אקובוסט – מכונית הספורט האייקונית לדור החדש של נהגים נמרצים.

המחיר שלנו

החל מ- 2,490 ש"ח בחודש

איילון מוטורס מומחים בפתרונות מימון וליסינג! לפרטים נוספים צרו קשר

*המחיר החודשי המוצג כפוף למקדמה (אלא אם צויין ‘ללא מקדמה’) ולתשלום בסוף תקופת המימון. בכפוף לאישור הגוף המממן. המחיר אינו כולל אגרת רישוי ותוספות. זמינות הרכבים למסירה מיידית משתנה על בסיס יומי ובהתאם למלאי החברה. המחיר המוצג עשוי להשתנות עקב שינויי ריבית תקופתיים, המחיר הסופי ייקבע בהתאם לריבית הנקובה ביום רכישת הרכב. ייתכנו שינויים קלים במפרט בהתאם למועד ההזמנה או לרמת הגימור. מפרט זה אינו מהווה מצג מחייב, התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם בהקדם

קבלו הצעת מחיר עבור

פורד מוסטנג ECOBOOST צורה חדשה