לוגו איילון מוטורוס
Toyota Corolla Comfort

Toyota Corolla Comfort

המשפחתית שתמיד חיפשתם. בטיחותית, מתקדמת, במחיר המשתלם בישראל!

מידע נוסף על Toyota Corolla Comfort

טיוטה  קורולה ההיברידית החדשה, המשפחתית הנמכרת בישראל, מגיעה בגרסה חדשה וטובה יותר. הקורולה החדשה יותר בטיחותית, יותר חסכונית ויותר מעוצבת. קורולה היא הרכב המשפחתי המושלם עבור המשפחה הישראלית. די להביט במרחב הפנימי, בתא הנהג המתקדם ובסביבת הנוסעים כדי להתרשם מהעיצוב היוקרתי והעכשווי. השילוב של טכנולוגיה ועיצוב מספק חוויה ייחודית שנוצרת בקורולה החדשה.
מולטימדיה ואבזורים
טויוטה קורולה מגדירה מחדש קידמה וטכנולוגיה ברכב משפחתי. כולל מערכת מולטימדיה חדשנית עם צג מגע ברזולוציה גבוהה מבית היוצר של טויוטה. כל תפריטי מערכת Toyota Touch® 2 מבוססים על אייקונים וכוללים הפעלת מגע משופרת. מערכת מולטימדיה Toyota Touch® 2 קלה להפעלה, המשולבת בצג מגע 7 אינץ' חדש, צג מידע 4.2 אינץ' חדש לנהג, חיישן תאורה, מראה מתכהה אוטומטית ופנסי LED אחוריים.
הקורולה החדשה מעוצבת חדש ועדכני המשלב בין קווים נקיים לבין פרופורציות מאוזנות כדי לשוות תדמית יוקרתית ועדכנית יותר. העיצוב החיצוני של הרכב שופר על מנת להעניק לטויוטה החדשה מראה מתקדם ויוקרתי. חזית הרכב עוצבה בסגנון חדש לחלוטין המדגיש את היציבה הרחבה יותר של המכונית ועיצובה היוקרתי יותר.
בטיחות
גם בקורולה סטנדרט הבטיחות של טויוטה שומר על המשפחה שלכם. – TOYOTA SAFETY SENSE 2.0.  – מכלול מערכות הבטיחות המקוריות והמתקדמות של טויוטה, המותג האמין והבטוח ביותר.
בקורולה תוכלו ליהנות בין היתר ממערכת קדם התנגשות, הכוללת מערכת עזר לבלימה. במידה והנהג אינו מצליח לבלום בזמן, הבלמים נכנסים אוטומטית לפעולה ומונעים התנגשות. מערכת נוספת שפותחה בטויוטה היא מערכת שמירת מרכז נתיב, המסייעת על הנהג לשמור על נהיגה עירנית ועל מקומו בנתיב הנסיעה. מערכות אלה ומערכות נוספות שפותחו בטויוטה העולמית מבטיחות שמירה מלאה על הנוסעים ברכב

מפרט טכני
Corolla Comfort
Corolla Comfort

ט.ל.ח ייתכנו שינויים קלים במפרט  בהתאם למועד ההזמנה או לרמת הגימור

רישום כבעלים ראשונים

אייקו רכב חדש

אחריות יבואן מלאה

אחריות יבואן מלאה

טרייד אין משתלם

טרייד אין משתלם

עד 100% מימון

עד 100% מימון

קבלו הצעת מחיר עבור

Toyota Corolla Comfort