לוגו איילון מוטורוס
Toyota CH-R Passion

Toyota CH-R Passion

הקרוסאובר של טויוטה במחיר הנמוך בישראל

מידע נוסף על Toyota CH-R Passion

התכונן להראות לעולם מי אתה באמת.
טויוטה  C-HR כשסגנון ייחודי פוגש רוח ייחודית. תרשה לעצמך לקחת את מרכז הבמה עם ה C-HR החדשה. הקווים ייחודיים, והעיצוב החדשני בהשראת היהלום מאפשר ל C-HR לזרוח מכל זוית אפשרית. נהיגה  ברכב הקרוסאובר הייחודי תאפשר לך לחוות את הצד האתלטי שלה. תא הנהג שתוכנן כדי להעניק לך חוויית נהיגה אורבנית ושליטה מלאה בסביבה שלך. הטוב מכולם, הקרוסאובר שעוצב בהשראת היהלום מעורר את כל החושים – מסוגנן, מעוצב ומלוטש. כל מילימטר ב- Toyota C-HR החדש זורם בהרמוניה מושלמת עם אורח החיים שלך.
מולטימדיה ואבזורים
כשמדברים על טויוטה CHR אי אפשר שלא להזכיר את העיצוב המרהיב, תא נוסעים נוח, מרווח ומעוצב וכמובן מערכות בטיחות מתקדמות. שילוב חדשני בין זריזות של הצ'בק ספורטיבית עם הביטחון והנוחות של רכב פנאי גבוה יוצרים סטנדרט חדש בזרימה אורבאנית. ה-CHR הוא ללא ספק רכב הפנאי החסכוני ביותר בקטגוריה. רכב עם יכולות ספורטיביות גבוהות וצריכת דלק חסכונית. מנוע ה-8.1 ל' בשילוב עם המנוע החשמלי וההיגוי החד והמדויק מבטיחים ספורטיביות ונהיגה חווייתית.  תא הנהג עוצב ותוכנן כדי ליצור סביבת נהיגה מושלמת וחווייתית ולהבטיח שליטה מלאה במרחב ובדרך, בנוסף תוכל להנות ממערכת המולטימדיה המתקדמת והחדשנית שפותחה במפעלי טויוטה העולמית ומאפשרים לך להנות ממיטב הפיתוחים האחרונים של הטכנולוגיה הכי חדשנית ועדכנית .
בטיחות
התחום אולי הכי חשוב הוא ההגנה על הנוסעים לשם כך הותקן ברכב מערך בטיחות מתקדם ואקטיבי שמספק הגנה בכל מזג אויר ובתנאי דרך שונים . כדי שאתם תרגישו מוגנים, טויוטה CHR מצוידת כסטנדרט במגוון מרשים למדי של מערכות בטיחות מתקדמות )"sense safety Toyota :)"בלימה אוטונומית, זיהוי הולכי רגל, סיוע לשמירה על נתיב )תיקוני היגוי(, זיהוי תמרורים, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת עזר לחניה ועוד.

מפרט טכני
CH-R Passion
CH-R Passion

ט.ל.ח ייתכנו שינויים קלים במפרט  בהתאם למועד ההזמנה או לרמת הגימור

רישום כבעלים ראשונים

אייקו רכב חדש

אחריות יבואן מלאה

אחריות יבואן מלאה

טרייד אין משתלם

טרייד אין משתלם

עד 100% מימון

עד 100% מימון

קבלו הצעת מחיר עבור

Toyota CH-R Passion