ב.מ.וו 330E פלאג-אין היבריד

רכב אלגנטי ומרשים בגרסה היברידית נטענת מפוארת במיוחד!

כל הכוח של BMW בדגם חדשני וחסר פשרות עם יתרונות החסכון והעוצמה של פלאג-אין הייבריד וחבילת אבזור מן החלומות בהשראת M SPORT.

לא במקרה הסדרה 3 של BMW היא כזה אייקון. בכל שוק בעולם בו היא משווקת הסדרה 3 כובשת לבבות ומעריצים.

אם יש משהו שלא יהיה חסר לכם בדגם הזה זה כוח. שילוב של מנוע טורבו בנזין בנפח 2.0 ל’ עם מנוע חשמלי מתקדם, מפיק 292 כ”ס ו-42 קג”מ. תיבת הילוכים אוטומטית פלנטרית מורידה את הכוח במהירות ויעילות שיא לגלגלים האחוריים. הביצועים בהחלט עוצרי נשימה. פחות מ-6 שניות ל-100 קמ”ש ומהירות מירבית רשמית של 230 קמ”ש. בזכות היכולת להיטען מרשת החשמל תוכלו לנסוע עד 59 קילומטרים מבלי לשרוף בנזין כלל ולהינות מצריכת דלק משולבת מדהימה של 1.4 ל’ ל-100 ק”מ.

הסדאן הספורטיבית שהפכה לאייקון ממשיכה לפנק עם קוקפיט דיגיטלי מלא המשלב לוח מחוונים של 12.3 אינץ’ המאפשר לבחור את סוג המידע שיוצג לעיני הנהג. לידו מסך מולטימדיה 10.25 אינץ’ עם ממשקים חכמים לסמארפון וכן פונקציות רבות נוספות כמו בחירת אחד משש גווני תאורת האווירה, תפעול מערכת השמע היוקרתית ועוד.

חבילת M ספורט נרחבת ביותר וכוללת מושבים ספורטיביים עם ריפודי אלקנטרה, דיפון בד שחור לתקרה, עיטורי תא נהג באלומיניום וגם קיט אירודינאמי למרכב הכולל חצאיות, אינסרטים לפגושים וכמובן חישוקי 18 אינץ’ מעוצבים.

חבילת הבטיחות כוללת 6 כריות אוויר, בלימת חירום אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל ודו-גלגלי, בלימה אוטונומית גם בנסיעה לאחור וכמובן בקרת יציבות ומשיכה, חיישני לחץ אוויר בצמיגים ועוד.

במוו 330E M ספורט נותנת את כל הריגוש של משפחת M הספורטיבית עם החסכון של מערכת הנעה פלאג-אין מודרנית.

המחיר שלנו

החל מ- 2,990 ש"ח בחודש

איילון מוטורס מומחים בפתרונות מימון וליסינג! לפרטים נוספים צרו קשר

*המחיר החודשי המוצג כפוף למקדמה (אלא אם צויין ‘ללא מקדמה’) ולתשלום בסוף תקופת המימון. בכפוף לאישור הגוף המממן. המחיר אינו כולל אגרת רישוי ותוספות. זמינות הרכבים למסירה מיידית משתנה על בסיס יומי ובהתאם למלאי החברה. המחיר המוצג עשוי להשתנות עקב שינויי ריבית תקופתיים, המחיר הסופי ייקבע בהתאם לריבית הנקובה ביום רכישת הרכב. ייתכנו שינויים קלים במפרט בהתאם למועד ההזמנה או לרמת הגימור. מפרט זה אינו מהווה מצג מחייב, התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם בהקדם

קבלו הצעת מחיר עבור

ב.מ.וו 330E פלאג-אין היבריד