מרצדס EQE350 PLUS

סדרת E היוקרתית של מרצדס עכשיו בגרסה חשמלית מלאה!

דור כל חדש של רכבי המנהלים החשמליים ממרצדס. ה-EQE משתמש בפלטפורמה הטכנולוגית פורצת הדרך של ספינת הדגל החשמלית, EQS ועושה זאת בממדים יותר קומפקטיים המקבילים למרצדס E קלאס.

מנוע חשמלי אחורי המפיק 292 כ”ס ו-56 קג”מ מוזן מסוללת ליתיום-יון מנוהלת בעלת קיבולת של 90.5 קוט”ש. רכב המנהלים החשמלי הספורטיבי יגיע ל-100 קמ”ש ב-6.4 שניות בלבד ולטווח מירבי של עד 618 ק”מ בין השאר בזכות צללית אירודינמית במיוחד.

העיצוב החיצוני הוא מרצדס מן הדור האחרון והעדכני ביותר עם חישוקים מעוצבים 20 אינץ’, גוון צבע חיצוני מיוחד, גריל קדמי מעוצב עם כוכב מרצדס בוהק על רקע שחור פיאנו, סט אירודינאמי AMG עם חצאיות וכנפיים קדמיות ואחוריות, שמשות אחוריות כהות ועוד.

חלל הנוסעים המפואר במרצדס EQE מרופד עור אקולוגי על המושבים, דיפון תקרה שחור, שטיחונים מהודרים וגם ספי כניסה מוארים ותאורת אווירה משתנה. תא הנהג הוא מפגן טכנולוגי מרתק על שני מסכים דיגיטליים גדולים היוצרים קוקפיט ווירטואלי מלא, ממשק MBUX עם פיקוד קולי, מערכת סראוד תלת ממדית מבית BURMASTER וכמובן מושבים עם הזחה חשמלית, משטח טעינה אלחוטי ועוד אבזור נוחות רב.

חבילת הבטיחות לא עושה פשרות בין אם אלו פנסי החזית האקטיביים הדיגיטליים, בקרת שיוט אדפטיבית, 8 כריות אוויר ואפילו היגוי אחורי. כל הפאר של מרצדס בחבילה חשמלית, מהודקת ומרתקת לנהיגה.

המחיר שלנו

החל מ- 4,490 ש"ח בחודש

איילון מוטורס מומחים בפתרונות מימון וליסינג! לפרטים נוספים צרו קשר

*המחיר החודשי המוצג כפוף למקדמה (אלא אם צויין ‘ללא מקדמה’) ולתשלום בסוף תקופת המימון. בכפוף לאישור הגוף המממן. המחיר אינו כולל אגרת רישוי ותוספות. זמינות הרכבים למסירה מיידית משתנה על בסיס יומי ובהתאם למלאי החברה. המחיר המוצג עשוי להשתנות עקב שינויי ריבית תקופתיים, המחיר הסופי ייקבע בהתאם לריבית הנקובה ביום רכישת הרכב. ייתכנו שינויים קלים במפרט בהתאם למועד ההזמנה או לרמת הגימור. מפרט זה אינו מהווה מצג מחייב, התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם בהקדם

קבלו הצעת מחיר עבור

מרצדס EQE350 PLUS