לוגו איילון מוטורוס
Toyota Camery Hybrid Se

Toyota Camery Hybrid Se

מידע נוסף על Toyota Camery Hybrid Se

טויוטה קאמרי החדשה. רכב מנהלים חזק, מרווח, מעוצב  אבל גם חסכוני בצריכת הדלק.
מה הופך את הקאמרי למכונית המנהלים האידיאלית? שילוב של טכנולוגיות קצה מתקדמות, מראה מרהיב ועוצר נשימה . הקאמרי הנוכחית היא תוצר של 17 שנות פיתוח ומבטיחה אמינות ועצמה. בכל מצב תוכל לסמוך על טויוטה קאמרי, רכב מנהלים אמין ועצמתי.
מולטימדיה ואבזורים
תכירו את הקאמרי החדשה חזקה מעוצבת ומרווחת ולא מתפשרת על צריכת דלק חסכונית.  כשמסתכלים על טכנולוגיות הקצה המתקדמות והמראה עוצר הנשימה מבינים שהקאמרי היא מכונית המנהלים האידאלית. לאחר 17 שנות פיתוח הקאמרי החדשה היא מכונית אמינה, איתנה ובטוחה, כזאת שאפשר לסמוך עליה בכל מצב.
מערכת הנעה היברידית משופרת ומעודכנת, מאפשרת חווית נהיגה מרגשת, תאוצה חזקה, זמינות וכח יוצאי דופן.
העיצוב חכם, יצירתי ופרקטי מייצר חווייה מרגשת. תא הנהג וסביבת הנוסעים עוצבו בקפידה תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר כך שכל נסיעה בקאמרי החדשה נעימה וחווייתית. בשילוב עם העיצוב החיצוני המרשים והאלגנטי. פשוט מושלם.
בטיחות
מי שמכיר את רכבי טויוטה יודע שבטיחות היא אחד הדברים החשובים ביותר עליהם לא ניתן להתפשר. גם בקאמרי הייבריד השקיעו בבטיחות. בטויוטה קאמרי החדשה יש 10 כריות אוויר, מערך נרחב של מערכות בטיחות אקטיביות כמו בקרת שיוט אדפטיבית, בלימת חירום אוטונומית, בקרת סטיה מנתיב, זיהוי הולכי רגל, ניטור שטחים מתים ועוד. כי שתוכלו לנסוע בבטחה ולשמור על המשפחה והחברים שלכם.

מפרט טכני
Camery Hybrid Se
Camery Hybrid Se

ט.ל.ח ייתכנו שינויים קלים במפרט  בהתאם למועד ההזמנה או לרמת הגימור

רישום כבעלים ראשונים

אייקו רכב חדש

אחריות יבואן מלאה

אחריות יבואן מלאה

טרייד אין משתלם

טרייד אין משתלם

עד 100% מימון

עד 100% מימון

קבלו הצעת מחיר עבור

Toyota Camery Hybrid Se